Ανακοίνωση Προσωρινών Πινάκων Κατάταξης Υποψηφίων Μαθητευομένων – H΄ ΦΑΣΗ

Κατόπιν έλεγχου και επεξεργασίας των αιτήσεων, των υποψηφίων μαθητευομένων, που υποβλήθηκαν προς το 1ο ΕΠΑ.Λ. Λουτρακίου, για τις ειδικότητες  "Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων",  "Αισθητικής Τέχνης",  "Βοηθός Νοσηλευτή", και "Κομμωτικής Τέχνης"  ανακοινώνουμε τους προσωρινούς πίνακες κατάταξης τους.

Για την προστασία των προσωπικών δεδομένων, δεν ανακοινώνονται τα ονόματα των υποψηφίων, αλλά ο Αριθμός Αίτησης τους, βάση του οποίου μπορούν να δουν τη σειρά κατάταξής τους.

Επί του προσωρινού πίνακα είναι δυνατή η υποβολή ενστάσεων  μέσω του Πληροφορικου  Συστηματος Διαχείρισης Τάξης Μαθητείας Διαχείρισης Τάξης Μαθητείας, γίνονται δεκτές μόνο πλήρως αιτιολογημένες ενστάσειςαπό την Πέμπτη 26.10.2023 έως και την Δευτέρα 30.10.2023 και ώρα 11:00

11bre.png

11ais